Strona internetowa dla parafii w wersji standard jest jedną z częściej zamawianych wersji. Strona zawiera najcześcij zawartość stałą jak: opis parafii, w tym charakterystyka wezwania, pod jakim funkcjonuje parafia, godziny Mszy Świętych, nabożeństw, godziny otwarcia kancelarii parafialnej. Oprócz zawartości stałej wprowadzone są elementy zmieniające się - osoba zajmująca się stroną w parafii ma dostęp do panela administracyjnego w którym może zarządzać samodzielnie i dodawać: aktualności, ogłoszenia parafialne. Samodzielnie można także edytować galerię fotografii (dodawać i usuwać fotografie). Ze względu na najczęściej większą liczbę podstron w serwisie na stronie może działać wyszukiwarka. Klient ma też dostęp w panelu administracyjym do statystyk odwiedzin przedstawionych w formie czytelnych wykresów.

Strona w wersji standard to strona żywa - pozwalająca na prostą interakcję z parafianami - przyciąga do siebie na bieżąci uzupełnianymi aktulnościami i ogłoszeniami parafialnymi.

zobacz porównanie pakietów zamów stronę internetową