W tym miesiącu: 2075

Strona internetowa dla parafii w wersji mini jest przeznaczona dla parafii, które chciałyby zaistnieć w internecie, ale zarówno ks. Proboszcz, jak i wikariusze nie mają czasu lub umiejętności aby regularnie uzupełniać elementy strony. Strona taka jest zatem jednorazowo wykonaną "wizytówką" parafii - najcześciej przedstawione są na niej np.: opis parafii, w tym charakterystyka wezwania, pod jakim działa parafia, godziny Mszy Świętych, nabożeństw, godziny otwarcia kancelarii parafialnej. Na stronie umieszczane są informacje stałe, które nie zmieniają się w czasie, albo zmieniają się bardzo rzadko.

Strona w tej formie jest wykonana w takiej technologii, że w przypadku potrzeby rozbudowy strony np. o ogłoszenia parafialne, czy strony dotyczące ruchów, aktualności - jest to możliwe bez budowania strony od podstaw.

zobacz porównanie pakietów zamów stronę internetową