Sonda
Czy to dobry pomysł, żeby parafie miały swoje strony internetowe ?
Wyszukiwarka
Galeria
Licznik odwiedzin
Dzisiaj: 18
W tym miesiącu: 1412
Wszystkich: 1427

Strona internetowa dla parafii w wersji max to w pełni zarządzalna strona internetowa z własnym panelem administracyjnym. Strona zawiera najczęściej zarówno elementy stałe (podstrony) przedstawiające np. opis parafii, w tym charakterystyka wezwania, pod jakim funkcjonuje parafia, godziny Mszy Świętych, nabożeństw, godziny otwarcia kancelarii parafialnej. Klient ma możliwość samodzielnie, nieokraniczonej edycji istniejących podstron oraz może tworzyć nowe podstrony. Można dzięki temu tworzyć na stronie internetowej dowolnie duże działy/gdupy podstron dotyczących np. ruchów, stowarzyszeń czy wspólnot, które działają w danej parafii.

Na stronie można tworzyć dowolną liczbę nowych podstron. Można utworzyć i edytować dowolną licznę kategorii aktualności - np. inne aktualności mogą znajdować się na stronie głównej, a każda ze wspólnot w "swojej części strony" może mieć własne aktualności. Strona może być edytowana przez wiele osób.

Można tworzyć dowolną liczbę galerii fotograficznych, gdzie można dokumentować ważne momenty z życia parafii.

Na stronie można samodzielnie wymianiać bannery graficzne, dodawać tzw. boxy z grafikami prowadzącymi do nowoutworzonych podstron (np. banner "reklamujący" rekolekcje wielkopostne gdzie po jego kliknięciu przechodzi się do programu rekolekcji itp).

Strona ma pełny panel zarządzania, gdzie można przeglądać statystyki odwiedzin strony, przedstawione w formie czytelnych wykresów.

Strona zawiera elementy budujące więź z parafianami przez możliwość zapisania się na listę wysyłkową, tzw. newsletter - można samodzielnie wysyłać krótkie informacji dla zapisanych osób infromaując ich o tym np. co się w parafii będzie działo.

Wszystkie elementy jak aktualności mogą (przez świadome włączenie takiej możliwości w panelu) być udostępnione w portalach społecznościowych np. facebook, co jest dodatkową możliwością prowadzenia ewangelizacji w internecie.

zobacz porównanie pakietów zamów stronę internetową