Zawansowana strona internetowa dla Duszpasterstwa Akademickiego Emaus w Częstochowie. Strona zawiera wiele elementów niestandardowych, jak rozbudowany automatyczny kalendarz codziennych wydarzeń we wspólnocie, różne formy zgłoszeń modlitewnych. np. sztafeta wielkopostna, gdzie można zgłosić się do modlitwy lub postu w dowolny z dni Wielkiego Postu, galerie fotografii, sondy, listę wysyłkową - newsletter i wiele innych. Strona połączona jest z Personalną Parafią Akademicką pw. św. Ireneusza Biskupa Męczennika.

Strona jest całkowicie zarządzana przez studentów i wolontariuszy. Posiada rozbudowany system zarządzania treścią. Strona jest dostępna w wersjach językowych: niemieckim, angielski, włoskim.