Sonda
Czy to dobry pomysł, żeby parafie miały swoje strony internetowe ?
Wyszukiwarka
Galeria
Licznik odwiedzin
Dzisiaj: 16
W tym miesiącu: 1080
Wszystkich: 1651

Panorama sferyczna to specjalny rodzaj fotografii lub bardziej prezentacji fotografii przedstawionych jako wirtualna kula. Fotografia taka przedstawia obraz z kątem widzenia 360 stopni.

Panorama sferyczna wykonania jest specjalną techniką pozwalającą na interaktywne oglądanie fotografii. Oglądający ma wrażenie, że znajduje się wewnątrz wirtualnej kuli i za pomocą łapki kursora wskazuje miejsce, które chce w danej chwili obejrzeć (najczęściej przez przeciągnięcie na ekranie lub przez kliknięcie na ikonę). Przeglądanie panoram sferycznych 360 stopni sprawia wrażenie oglądania danego miejsca w przestrzeni.

Wiele panoram sferycznych 360 stopni często łączonych w jedną wirtualną wycieczkę po kościele lub sankuarium. Dzięki temu, klikając na odpowiednio wyróżnione miejsca w panoramie można przechodzi między lokalizacjami. W panoramie mogą być też zawarte elementy dodatkowe, jak fotografie oglądanych miejsc, opisy itp.

Cena za pojedynczą panoramę sferyczną: 250 zł. 2-5 panoram: 200 zł/szt. powyżej 5 panoram: 180 zł.szt.

Wykonanie wycieczki wirtualnej z panoram: bezpłatnie.

Zobacz przykładową panoramę sferyczną: Kościół Wyższego Seminarium Duchownego Archidiecezji Częstochowskiej:

 

Zobacz przykładową panoramę sferyczną: Kościół Duszpasterstwa Akademickiego Emaus w Częstochowie:

 

Zobacz przykładową wycieczkę wirtualną: Muzeum Monet i Medali Jana Pawła II w Częstochowie:

 

Zobacz przykładową wycieczkę wirtualną: Parafia p.w. św. Jana Berchmansa w Gorzkowie-Trzebniowie Archidiecezji Częstochowskiej