Sonda
Czy to dobry pomysł, żeby parafie miały swoje strony internetowe ?
Wyszukiwarka
Galeria
Licznik odwiedzin
Dzisiaj: 26
W tym miesiącu: 1090
Wszystkich: 1661

Wykonując stronę internetową należy zwrócić uwagę na wiele zagadnień, które zadecydują czy projekt, jakim jest stworzenie profesjonalnej, funkcjonalnej i wygodnej w użyciu strony zakończy się sukcesem.

Tworząc zaawansowany system zarządzania treścią, zadbaliśmy by wyposażyć go w moduły odpowiadające za bardzo dużą liczbę praktycznych funkcjonalności.

Projektując go od podstaw sporo czasu poświęciliśmy także na kwestie, które często są pomijane w wielu ofertach a osoba przebierająca w niezliczonej liczbie ofert nie jest w stanie od razu zwrócić na nie uwagę.

Decydując się na powierzenie wykonania strony internetowe właśnie nam masz pewność, że dołożymy wszelkich starań aby efektem naszej pracy była strona, w której nie zostaną pominięte takie istotne kwestie jak jakość kodu, zastosowanie mechanizmów bezpieczeństwa, zgodność ze standardami W3C, optymalizacja dla wyszukiwarek internetowych a także szeroki wachlarz testów pod kątem ewentualnych błędów, zgodności z założeniami technicznymi, funkcjonalnymi, czy założeniami użyteczności.

Strony internetowe, które wykonujemy działają szybko. Wyszukiwarki internetowe takie, jak Google nie mają problemów z ich znalezieniem. Ponadto zabezpieczone są przed różnego rodzaju atakami z zewnątrz.