Nowa odsłona internetowej księgarni katolickiej www.ichtis.pl

Nasza firma wykonała nową wersję sklepu internetowego www.ichtis.pl.

Dodano: 2012-06-18 , DB
transmisja on-line rekolekcji

Transmisja on-line rekolekcji wielkopostnych

Zakończyliśmy wdrożenie transmisji on-line z kościoła Duszpasterstwa Akademickiego w Częstochowie. Transmisja była przygotowana dla celów rekolekcji wielkopostnych, które odbędą się w dniach 11, 12, 13, 14 marca 2012. Kamera jednak zostanie na stałe i aktualnie proboszcz parafii akademickiej planuje regularne transmisje na żywo. Zapraszamy na stronę www.emaus.czest.pl. Od strony oglądającego nie potrzebne jest żadne specjalne oprogramowanie - wystarczy zwykła przeglądarka internetowa. Jest to chyba jedna z pierwszych parafii, która transmituje przekaz nażywo z kościoła.

Dodano: 2012-03-10 , WB

Strona internetowa dla Wyższego Seminarium Duchownego Archidiecezji Częstochowskiej

Rozbudowana strona internetowa, która jest samodzielnie administrowana przez kleryków.

Dodano: 2012-03-09

Wirtualna wycieczka po Kościele Wyższego Seminarium Duchownego w Częstochowie

Wykonaliśmy kilka panoram sferycznych w Kościele Wyższego Seminarium Duchownego Archidiecezji Częstochowskiej. Panoramy te zostały połączone tworząc wirtualną wycieczkę.

Dodano: 2012-03-01

Strona internetowa dla Parafii w Dzietrznikach

Strona internetowa Rzymskokatolickiej Parafii p.w. Najświętszego Serca Pana Jezusa w Dzietrznikach.

Strona oparta o system zarządzania treścią naszego autorstwa - TrustCMS - dzięki któremu istnieje możliwość jej automatycznej aktualizacji, zamieszczania i edytowania treści.

Dodano: 2012-02-14